TOP 100 2020 ARCHITECT+

Časopis ARCHITECT+ letos opět vybral sto ateliérů, které mají výrazný podíl na kultivaci české architektonické scény. Odborná porota, vybírala z obrovské množiny tvůrců, kteří působí na území České republiky a mají zde své sídlo a zabývají se zejména architekturou a urbanismem. Mezi TOP 100 byl opět zařazen i ateliér ra15.

více…

2. místo v soutěži – Nádraží Praha Veleslavín – Správa železniční dopravní cesty

V mezinárodní dvoukolové architektonické a urbanistické soutěži na návrh železniční stanice Praha Veleslavín, kterou vyhlásila Správa železniční dopravní cesty společně s Prahou 6 a Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy, jsme se z 22 účastníků umístili na 2. místě.

více…

Vize rozvoje Letiště Václava Havla Praha

Letiště Václava Havla Praha představuje vizi budoucího rozvoje. Páté nejrychleji rostoucí letiště v Evropě plánuje v první fázi investovat 27 mld. Kč. Podkladem rozvoje je i zastavovací plán, který jsme navrhli společně s architektonickými studii CMC a D3A.

více…

1. místo v soutěži – Rezidence Nádraží Žižkov – Penta Real Estate

Ve spolupráci s nizozemským ateliérem Benthem Crouwel Architects jsme zvítězili v mezinárodní architektonické a urbanistické soutěži, kterou vyhlásila investiční skupina Penta Real Estate na projekt Rezidence Nádraží Žižkov. V soutěži týkající se jednoho z největších rozvojových území v širším centru Prahy jsme porazili 43 českých i zahraničních konkurentů.

více…

TOP 100 2019 ARCHITECT+

Časopis ARCHITECT+ vybral sto ateliérů, které mají výrazný podíl na kultivaci české architektonické scény.  Mezi TOP 100 byl zařazen i ateliér ra15.

více…

Stavba roku – Urbanistický projekt roku – Zastavovací plán Letiště Václava Havla Praha

Společně s architektonickými studii CMC a D3A jsme v roce 2018 získali ocenění v soutěži Stavba roku – Urbanistický projekt roku, za návrh Zastavovacího plánu Letiště Václava Havla Praha.

více…

Kanceláře roku – Vítěz v kategorii Finanční instituce – PPF Gate fit out  – Air Bank

Jako architektonická kancelář se samozřejmě zabýváme i interiéry. Důkazem toho, že dokážeme navrhovat kvalitní a inovativní prostředí je ocenění Kanceláře roku v kategorii Finanční instituce za rok 2017.

více…

1. místo v soutěži – Veřejný prostor před Terminály 1 a 2 Letiště Václava Havla Praha

Na jaře roku 2016 se náš ateliér zúčastnil veřejné urbanisticko-dopravní soutěže na ideové řešení veřejného prostoru před Terminály 1 a 2 Letiště Václava Havla Praha. V této soutěži jsme dosáhli na nejvyšší možné ocenění a to na 1. místo.

více…